معرفی بازی هانا در لیست استارتاپ‌های حوزه بازی سایت اکوموتیو


اکوموتیو رسانه‌‌ای تخصصی است که می‌کوشد ضمن پوشش اخبار و رویدادهای جامعه استارتاپی، با تولید محتوای شناختی و کاربردی بخشی از نیاز محتوایی این جامعه را تأمین نماید و در راستای شکوفایی آن نقش‌آفرینی کند.اکوموتیو در صفحه خود به معرفی بازی هانا پرداخته است:

 

بازی هانا

کودکان نیاز به سرگرمی دارند و در شرایط امروز نیازمند توجه بیش‌تری در زمینه رشد شناختی و اجتماعی هستند. به همین سبب کاربرد تکنولوژی‌ برای اثربخشی و یادگیری هرچه بیش‌تر کودکان مورد توجه قرار گرفته است و سبب توسعه ابزارهای متنوع و متعددی شده است. بازی‌های موبایلی یکی از این ابزارها هستند که بیشتر به عنوان سرگرمی به آن‌ها نگاه می‌شود و میلیون‌ها کودک به آن‌ها علاقه‌مند هستند و زمان قابل توجهی را صرف آن‌ها می‌کنند.

هدف هانا کمک به والدین برای شناخت هرچه بیش‌تر کودکان است. امروزه والدین به اهمیت دانش روان‌شناسی بیش از پیش پِی برده‌اند. شناسایی نقاط ضعف و قوت در سال‌های اولیه، راه سلامت روان را نسبت به قبل روشن‌تر ساخته و خانواده‌ها را از دغدغه‌ و نگرانی‌های احتمالی آینده دور می‌سازد. درواقع، هانا، یک بازی روانشناختی برای کودکان سه تا نه سال می‌باشد که خصیصه سرمایه‌گذاری دارد. یک سرمایه‌گذاریِ سلامت روان برای کودک‌مان. به‌این‌طریق که با شناخت حداکثری او بدانیم  چه برنامه‌ و طرح‌ریزی‌ای مُفید است. هانا، می‌تواند آمادگی کودک را برای تحصیل در مدرسه و دوران دبستان هموار سازد و کودکِ حالا دانش‌آموز را با ظرفیت‌های بالا‌ترو بیش‌تر پشتِ نیمکت بنشاند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید