آداب‌ و رسوم

آداب‌ و رسوم

آداب‌ و رسوم یکی از دانش‌ های عمومی-اجتماعی است که اپلیکیشن هانا در قالب چندین شاخصه، به پرورش آداب‌ و رسوم کودکان پرداخته است.
آداب‌ و رسوم موجب زیبا نشان دادن رفتار کودک شما می‌ شود. و این دانش باید از کودکی به آ‌ن‌ ها آموزش داده شود تا در آینده رفتارهای زیبایی از خود نشان دهند چون، رفتار او باعث جذب و دفع افراد از او می‌ شود.
رفتار کودک در بزرگ‌ سالی چیزی را از خود نمایان می‌ کند که در کودکی آموزش دیده است یا خودش الگو برداری کرده است پس از کودکی باید آموزش شروع شود و هر چه آموزش قوی‌ تر و پربارتر باشد رفتار او در بزرگ‌ سالی زیباتر نشان داده خواهد شد. 
پس شما والدین عزیز باید این را درنظر بگیرید که چون شروع آموزش در کودکی بسیار حائز اهمیت می‌ باشد باید آموزش به فرزندانتان را از دوران کودکی شروع کنید. برای اهمیت آن هست که ما به شروع آموزش در کودکی تأکید می‌ کنیم.
می‌ دانیم که آداب‌ و‌ رسوم یکی از دانش‌ های عمومی-اجتماعی است که خود شامل زیر مجموعه‌ های گوناگونی می‌ باشد که با آموزش آن فقط یک دانش و مهارت افزایش پیدا نمی‌ کند بلکه مهارت‌ های بسیاری با او تقویت می‌ شوند یا افزایش پیدا می‌ کنند.
آموزش غیرمستقیم و از طریق بازی می‌ تواند تأثیر بیشتری داشته باشد تا بخواهیم مستقیم به کودک آموزش دهیم. بنابراین آموزش با بازی بیشترین تأثیر را بر یادگیری کودک دارد پس بهتر هست که بازی‌ هایی با کودکان انجام شود که به یادگیری او کمک کند و آموخته‌ های قبلی او را تقویت کند.
جهت دریافت مشاوره آنلاین کودک اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید