توجه یکی از مهارت‌های شناختی است

توجه یکی از مهارت‌های شناختی است

توجه یکی از مهارت‌های شناختی است به همین‌منظور اپلیکیشن هانا در قالب چندین شاخصه، به افزایش توجه کودکان پرداخته است.
دانلود از طریق سایت هانا  و هم‌چنین از طریق کافه‌بازار در دسترس می‌‌باشد.

شما والدین عزیز باید با تمرین‌ها، فعالیت‌ها و بازی‌های متنوع سعی کنید توجه کودک که یکی از مهمترین مهارت‌های شناختی است را تقویت کنید تا کودک در بحث یادگیری بهترین عملکرد را داشته باشد و بتواند آن‌چه را باید یاد گیرد بهتر و سریع‌تر فراگیرد که این خود موجب افزایش اعتمادبه‌نفس فرزند خود می‌باشد.

گاهاً دیده شده است که کودک به‌دلیل پایین بودن مهارت توجه اعتمادبه‌نفس پایین پیدا کرده است و والدین فکر می‌کنند کودک اعتماد‌به‌نفس پایینی دارد که این اشتباه است و با تقویت و افزایش مهارت توجه وی اعتمادبه‌نفس او هم افزایش پیدا می‌کند.

پس می‌توان این نتیجه را گرفت که با افزایش مهارت توجه‌ی کودک اعتماد‌به‌نفس او هم افزایش پیدا می‌کند. پس سعی کنید که با کودک خود بازی‌هایی انجام دهید که نتایج سودمند داشته باشند و باعث تقویت وافزایش مهارت‌های او شود نه صرفاً سرگرمی.

این راهم ذکر کنم با تقویت مهارت توجه فقط اعتمادبه‌نفس تقویت نمی‌شود بلکه بسیاری از مهارت‌ها افزایش پیدا می‌کند و این خودرا در یادگیری دروس نشان می‌دهد.

پیشنهاد ما این هست اگر درصدد تهیه‌ی بازی برای کودک خود هستید بازیها‌یی را خریداری کنید که علاوه بر سرگرمی باعث تقویت مهارت‌های او شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید