تکنیک دعوت دوستان برای تقویت دوست‌یابی

تکنیک دعوت دوستان برای تقویت دوست‌یابی

تکنیک دعوت دوستان برای تقویت دوست‌یابی به نظر ما خیلی در آینده می‌تونه در ارتباط برقرار کردن کودک تأثیر بزارد. ماها که هیچ‌وقت بازی کردن توی حیاط یا خونه‌هامون یادمون نمی‌ره .  مهمون‌بازی می‌کردیم یکی‌مون می‌شد مهمون اون یکی‌مون میزبان می‌شد‌و شروع می‌کرد تو ظرفای پلاستیکی به پذیرایی کردن. یکی می‌شد بابا یکی میشد مامان. باباها باید صداشونو کلفت می‌کردن‌و اگرم می‌شد سیبیل بزارن که دیگه چه بهتر. مامان هم که باید یه روسری سر می‌کرد اندازه‌ی قدش. واای چه روزهای خوبی بود مگه خسته می‌شدیم از بازی کردن تو حیاط و همین‌طور خیلی چیزها تو همون بازی یاد می‌گرفتیم.

این را هم درنظر بگیرید که تکنیک دعوت دوستان و افزایش مهارت دوستیابی باعث ایجاد اعتمادبه‌نفس او هم می‌شود. و همین مهم می‌تواند به او در آینده در زمینه‌های مختلف کمک کند.

شاید به نظر بیاید که این کار بسیار بی‌ارزش هست و انجام دادن این‌کار تأثیری نداشته باشد ولی به این توجه کنید که همین کارهای بسیار ساده‌ای که شما می‌توانید در منزل انجام دهید می‌تواند آینده‌ی کودک شما را تحت‌تأثیر قرار دهد.

فقط نکته‌ای که باید اینجا گفته شود و به آن توجه بکنید این هست که دوست کودک شما باید موردقبول شما واقع شده باشد چون اگر به این نکته توجه نکنید و دوست فرزند خود را نشناسید ممکن هست عواقب خوبی نداشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید