تأثیر گردش خانوادگی بر مهارت دوست‌یابی

تأثیر گردش خانوادگی بر مهارت دوست‌یابی

تأثیر گردش خانوادگی بر مهارت دوست‌یابی

تأثیر گردش خانوادگی بر مهارت دوست‌یابی را انتخاب کرده‌ایم و ما سعی براین داریم که به کمک والدین این مهارت را در کودکان افزایش دهیم.

چند‌ روز پیش داشتیم فکر می‌کردیم برای شروع پرونده‌ی هانا سراغ چه موضوعی بریم؟؟

بین چند‌تا موضوع دوست‌یابی و آموزش برقراری ارتباط و دوست یابی به فرزندم‌رو انتخاب کردیم چون واقعا این روزها دوست‌یابی و ارتباط برقرار کردن مسئله‌ی مهمی شده است و خیلی از ماها از کودکی نمی‌تونیم چه در نقش مادر ، چه در نقش همسر و چه در جایگاه دوست ارتباط برقرار کنیم و رابطه‌هامون با مشکل روبه‌رو می‌شه!!

یادش به‌خیر قدیم‌ها چقدر دور‌هم جمع می‌شدیم و دنبال بهونه بودیم تا با خاله و دایی، عمه و عمو یه‌جایی بریم. صدای بازی بچه‌ها چه انرژی خوبی داشت ولی حالا….

نکاتی که درباره‌ی موضوع گردش‌های خانوادگی یا دوستان می‌توان به آن اشاره کرد ما سعی براین داریم به‌طور خلاصه برای شما در این قسمت بازگو کنیم.

سعی کنید هرچندوقت ‌یکبار برنامه‌هایی به صورت گردش‌های علمی یا پیک‌نیک با اقوام یا دوستانی که فرزندانی دارند که تقریباً با کودک شما هم‌سن‌وسال هستند داشته باشید چون این‌کار باعث می‌شود که کودکان بسیاری از مسائل را می‌توانند از هم یاد بگیرند و هم‌چنین در کنار آن شما والدین را هم به‌عنوان الگو درنظر ‌میگیرند پس بسیار مهم می‌باشد که برایشان الگوی مناسبی باشید.

 

 

تأثیر گردش خانوادگی بر مهارت دوست‌یابی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید