«هانا» تنها کودک را سرگرم نخواهد کرد !

اولین بازی تخصصی روانشناسی کودکان

«هانا» یک بازیِ روان‌شناسی برای کودکان

بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game

غنی سازی محیط کودک

هانا، یک فرایند سرگرمی است. کودک، مشغول بازی‌کردن بوده در حالی‌که مهارت‌های شناختیِ خود را تقویت می‌کند. امروزه، روش‌های غیرمستقیمِ غنی سازی محیط کودک بیش‌از‌پیش کارا، سودمند و اثربخش است. اَپلیکیشن بازیِ هانا، موجب تسریع و تعمیق روندِ یادگیری برای کودکان سه تا نُه‌سال می‌شود؛ و از همه مهم‌تر، موجب یک بهبود و تغییرِ پایه‌ای می‌گردد.

بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game

گزارش مخصوص والدین

پس از آن‌که کودک مراحلِ بازی را طی می‌کند، اَپلیکیشن بازیِ هانا، یک گزارش اولیه به خانواده‌ها می‌دهد. این گزارش، نشان‌دهنده‌ی وضعیت شناختیِ کودک است، این‌که در چه مؤلفه‌هایی توان‌مند و در چه شاخصه‌هایی نیازمند بهبود و تقویت است. پس از ارائه اولین گزارش، خانواده‌ها نسبت به وضعیت شناختیِ کودک‌شان آگاهی می‌یابند.  

بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game

مشاوره آنلاین

فارگو، یک امکانِ مُنحصر‌به‌فرد از مؤسسه روان‌شناختی‌‌-‌پژوهشیِ سروهانا است. فارگو، راه مشاوره را آسان کرده و آن را تسهیل می‌بخشد. خانواده‌ها با استفاده از اپلیکیشنِ فارگو می‌توانند به‌طور شبانه‌روزی با روان‌شناسان و متخصصین ارتباط داشته‌باشند و هرگونه مسئله و مشکلی را با آن‌ها درمیان بگذارند. افزون‌بر‌این، فارگو تنها منوط به روان‌شناسیِ کودکان نبوده و افراد می‌توانند از خدمات آن در حوزه‌های مختلف بهره ببرند.

بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game
بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game

ویژگی های «هانا» :

  • تقویت مهارت‌های شناختی کودکان
  • مطابق بر آموزه‌های روان‌شناسی
  • کاربردی و چند‌جانبه‌نگر
  • ارائه بازخورد و گزارش
  • افزایش آگاهی والدین
  • اقتصادی و اثربخش
  • سرگرم‌کننده
بازی هانا - هانا - هانا گیم -hana game

گزارشات تحلیلی «هانا»

تحلیل حیطه های روانشناختی کودک

مشاورین سروهانا با تحلیل حیطه های مهارت های خودیاری ،هوش هیجانی ، اجتماعی ، تجسم فضایی ، هوش حرکتی ، مهارت های درسی و هوش کلامی کودک را بررسی و به والدین ارائه خواهد نمود.

تحلیل شیوای نتایج

سروهانا تلاش نموده است با کمک متخصصین خود اقدام به تحلیل ساده و قابل بیان نتایج رفتار کودکان در فضای بازی نماید از جمله این رفتارها زمان حضور و تعداد دفعات صحیح و یا غلط پاسخ ارائه شده به سوال است

مقایسه های کاربردی نتایج با نرم جامعه

با توجه به نرم حیطه های روانشناختی موجود بدست آمده در تحلیل های بازی هانا کارشناس متخصص سروهانا تحلیل های کاربردی درک بهتری از شرایط موجود را برای فراهم خواهند آورد .

پیشنهادات کاربردی

مشاورین متخصص سروهانا تلاش دارند تا با ارائه پیشنهادات کاربردی به والدین نسبت به پرورش حیطه های مختلف روانشناختی کودک ، والدین را همراهی نمایند .

تصاویری از بازی هانا

 
 
 
 
 
 
 
 

از کجا دانلود کنم؟

شما میتوانید با مراجعه به بخش دانلود سایت نسبت به نصب بازی «هانا» اقدام کنید.

چگونه ثبت نام کنیم؟

در زمان اولین ورود به بازی «هانا» شما اطلاعات نام و نام خانوادگی فرزند خود را وارد و ثبت نام خواهید نمود از آن پس میتوانید با شماره همراه وارد شده و پیام کوتاه ارسالی از سوی نرم افزار هم از سایت و هم از اپلیکیشن «هانا» استفاده نمایید .

چگونه اشتراک بگیریم ؟

با مراجعه به بخش اشتراک سایت درگاه اینترنتی بازی «هانا » میتوانید نسبت به خرید نرم افزار و یا گزارش های بازی «هانا» اقدام کنید .

چگونه گزارش دریافت کنم؟

شما با مراجعه ثبت درخواست خود در بازی و یا سایت «هانا» میتوانید ارائه گزارش و یا خرده مولفه های مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

منظور از گزارش اولیه بازیِ هانا چیست؟

این مقوله به‌معنای گزارشی از وضعیت شناختیِ کودک است. درواقع، گزارش شامل یک تحلیل آماری و یک ارزیابیِ روان‌شناختی است. گزارش موجب افزایش آگاهی والدین شده و به‌آن‌ها در مسیر رشد و پیشرفت فرزندشان سرنخ می‌دهد.

مجموعه «سروهانا» متشکل از تیم تحلیل‌گر و روان‌شناس تلاش می‌کند گزارش اولیه را به زبان ساده، کاربردی و شیوا بیان کند. این مهم، موجب تعمیق هرچه بیش‌تر کیفیت گزارش شده و از طرفِ دیگر آگاهی خانواده‌ها را شامل می‌شود.

چگونه بامشاوران روانشناس «هانا» در ارتباط باشیم ؟

شما میتوانید از طریق سایت سروهانا اقدام به نصب اپلیکیشن سروهانا نموده و در آن نسبت به پیگیری موضوعات خود با مشاورین ما اقدام نمایید.

دانلود رایگان بازی "هانا"

از لینک های زیر بازی را رایگان نصب و به دنیای شگفت انگیز «هانا» وارد شوید .